Нове меню Кафе Тепло – смачно, апетитно та корисно!


Нове меню Кафе Тепло – смачно, апетитно та корисно!

Відомо, що хороша їжа – одне з найкращих задоволень. Потрібно тільки сісти зручніше, заплющити очі і запитати себе: а чого б мені зараз хотілося смачненького?! Мріяти про смачну вечерю можна почати, прокинувшись ранком, і навіть на роботі – нехай шеф буде впевнений, що ви обмірковуєте нові геніальні плани.

Ви здивуєтеся, коли порівняєте список бажань із новим Меню Кафе Тепло – у ньому є все, що вам хочеться, і навіть більше! Подивіться наші пропозиції.

Кафе ресторан Тепло – майстер асортименту, вміло впише сніданок, обід чи вечерю у систему вашого тайм-менеджменту. Щоб день був вдалим, сніданок просто необхідний! Апетитні млинці, баварський сніданок чи вівсяна каша з яблуками? – На чому б ви не зупинили свій вибір, отримаєте силу та енергію для руху вперед.

Кафе Тепло пропонує більше десяти видів салатів: традиційні та нові, із родзинкою, легкі та ситні, теплі та холодні. Дівчата, що сидять на дієті, вам теж є вибір. Кількість калорій ми тримаємо в секреті, але Шеф-кухар завжди рекомендує найсмачнішу та найкориснішу страву.

Почати трапезу радимо з холодних закусок: відмінних сирів різноманітних видів на сирній тарілці, м’ясних делікатесів або нарізки лосося. А грінки, тости різних видів пахнуть так, що буквально “течуть слинки”! Оселедець із кримською цибулею та форшмак із яблуком вражають наповал не лише гостей, а й усіх їхніх передплатників у Instagram. Як тільки ви скажете їм адресу Кафе Тепло Запоріжжя, за вашим столом значно побільшає народу.

Асортимент перших страв та гарячих закусок не менш різноманітний. Гамбургер-меню та рибне меню, свинячі та яловичі стейки, пасту, різотто і навіть звичайна картопля поєднує одне: смачно та різноманітно!

Єдина порада для наших гостей – приходьте голодними! Je ne mange pas six jours (Не манж па сис жур – я не їв шість днів) – говорив знаменитий Кіса Вороб’янінов, герой «12 стільців». Не сумнівайтеся, ми б нагодували навіть і його.

Адже Кафе Тепло завжди намагається для вас. Чекаємо, щоб смачно нагодувати, створити настрій та зустрічати знов і знов!