Відкриття нової літньої тераси в Cafe Teplo


Відкриття нової літньої тераси в Cafe Teplo

Однією з головних весняних подій у «Кафе Тепло» стало відкриття оновленої літньої тераси – саме той випадок, коли хороше може стати найкращим!

Тепер у нас ще більше затишку та комфорту для старих добрих друзів та нових відвідувачів.

Вдале поєднання загального вільного простору з окремими інтер’єрними групами меблів дозволяє розмістити гостей найзручнішим для них чином. Якщо ви зайшли лише на хвилинку випити філіжанку кави та обмінятися новинами, «Кафе Тепло Запоріжжя» запропонує маленький столик на початку зали. Для ділової зустрічі чи романтичного побачення підійде віддалений варіант, де вашій розмові ніхто не завадить. Веселі компанії можуть відзначити святкову подію за великим столом або кількома столами – безліч гостей для нас тільки на радість!

У просторій залі багато світла, адже ми використовували сучасні склопакети, які до того ж не пропускають холоду в негоду. Тож у «Cafe Teplo» справді тепло!

Інтер’єр витриманий у теплій гамі коричневих, помаранчевих, охристих та світло-зелених відтінків та органічно продовжується ландшафтом за широкими вікнами.

На тлі природних кольорів чудово виглядають незвичайні світильники, ошатний декор і текстиль.

У передчутті спекотної літньої погоди, коли вікна відчинені навстіж, а теплі вечори звуть для зустрічей та нових знайомств, їжа буде по-особливому смачною, а напої та коктейлі – прохолодними та хвилюючими.
Любителів кальяну приємно здивує різноманітністю пропозицій кальянного меню.

Для вечорів на свіжому повітрі «Кафе тепло» запропонує швидке та ненав’язливе обслуговування, приємну лаунж-музику та затишний плед.

Відпочивайте, дихайте та насолоджуйтесь! Про все подбає наш ввічливий та непомітний персонал!