Стартував сервіс доставки здорового харчування ТВОЕ ТЕLO°


Стартував сервіс доставки здорового харчування ТВОЕ ТЕLO°

Вчені різних країн, які вивчають природничі науки, давно дійшли висновку, що найдивовижніший і найзагадковіший об’єкт природи – це людина. Але досі ніхто так і не зміг подарувати людині безсмертя. А ось продовжити активність, покращити якість життя та її тривалість у наших силах. Не дарма ми бажаємо друзям та близьким людям здоров’я та довголіття!

Наше здоров’я багато в чому залежить від способу життя, звичок та харчування. Звичка поспішати та перекушувати на бігу нікому ще не додала років. Постійне бажання “все встигнути” приводить організм у стан “стиснутої пружини”, стрес тримає судини в постійному тонусі, непомірно навантажує серце, зношує наше тіло.

У планах ділового щоденника ви знайдете все, що здається людині «важливим»: зустрічі з партнерами, наради, презентації, підписання договорів та звіти… А де ж сніданок, обід чи вечеря? Якщо навіть і є, то він теж “діловий”, але частіше про те, що “сьогодні весь день так нічого і не їв” увечері нагадають шлункові спазми.

Звикли до перекушування всухом’ятку навіть молоді мами, зайняті «тільки» дітьми. Їхній день завантажений справами: догляд за малюком чи кількома дітьми, годування, прання, прибирання, а ще б встигнути до магазину, поліклініки та спортзалу, і з подругою побачитися, і чоловіка зустріти з роботи… Яка вже тут увага собі? Обідала? Та ні, навіть не снідала, так, перехопила якийсь бутерброд, але й схуднути треба, десять зайвих кілограмів!

Вам таке знайоме? ТЕРМІНОВО ЧИТАЙТЕ ЦЮ НОВИНУ! ДРУЗІ, СТАРТУВАВ НАШ ПРОЕКТ З ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ «ТВОЕ ТЕLO».

Насамперед ми повертаємо вам витрачений час, а це чимало: 2 години на день на готування плюс 1 годину в магазині становитимуть 21 годину на тиждень. На жаль, у розрахунках помилки немає – одна доба (!) із семи йде на приготування їжі! 90 годин (4 діб) на місяць та 1,5 місяця на рік господиня вдень та вночі тягне пакети з супермаркету і стоїть біля плити!

Наша готова їжа приготована як домашня. Кухарі проекту доставки їжі «ТВОЕ ТЕLO» вміють догодити не лише гостям, а також «віддаленим» клієнтам. Асортимент страв дуже великий, і ми постійно його поповнюємо та оновлюємо відповідно до сезонів. Але якщо ви захочете «полуниця в січні» або «сніжки літом» – вони у нас теж є.

Пропонований раціон відмінно збалансований кожної програми харчування. Усі страви, упаковані у герметичні контейнери, зберігають температуру та аромат. Свіжість продуктів гарантована та підтверджується наклейкою на контейнері із зазначенням часу приготування та вживання.

Замовте здорову їжу на один день, на тиждень і навіть на місяць – на доставку їжі ТВОЕ ТІЛО діє гнучка система прогресивних знижок, і вигода в ціні очевидна.

І вам, звичайно, не доведеться пам’ятати про ваше замовлення і спеціально кудись їхати за ним. Доставка їжі ТВОЕ ТІЛО оперативно доставить продукт у призначений час у вказане місце.

Ми намагаємося для вас, щоб ви були здоровими, відпочилими, ситими та задоволеними!