fbpx
Резервація столиків

Make a reservation

зарезервувати столик

Самостійно або з дружною компанією, в сонячний літній день або дощовий осінній вечір, в арт Café-Teplo ° Ви завжди знайдете затишне і комфортне місце, де зможете насолодитися проведенням часу. Для резервації столика ви можете зателефонувати:
+38 (061) 708-05-50, +38 (067) 610-03-06 або скориставшись онлайн формою.

 

Форма онлайн резервації столиків:

 

Online reservation form

Common hall

Загальна зала

Загальна зала – це головне місце в арт Café-Teplo °, де завжди панує атмосфера тепла, затишку та комфорту. У залі Ви зможете випити чашку кави з улюбленим десертом, пообідати з бізнес-партнерами і навіть провести святковий захід.

Місткість 40 посадочних місць

 

 

Cabins

Кабінки

Зручні та затишні кабінки для романтичної вечері при свічках. Тут ви зможете усамітнитися з коханою людиною або провести ділові переговори з партнерами.

3 кабінки по 3-5 посадкових місць

 

Fireplace room

Камінна зала

Камінний зал має власний неповторний стиль і затишок. Потрапляючи під чарівність елегантного інтер’єру, Ви неодмінно захочете залишитися тут і провести час з сім’єю або близькими друзями.

Місткість 10-12 посадкових місць

 

 

Summer terrace

Літня тераса

Літня тераса арт Café-Teplo – це відмінне місце для проведення вашого незабутнього відпочинку. Зручні плетені меблі, неповторний дизайн, а також приємна музика додадуть комфорту та затишку Вашому відпочинку.

38 посадкових місць